neigiama žmogaus reakcija

neigiama žmogaus reakcija
neigiama žmogaus reakcija statusas Aprobuotas sritis veterinariniai vaistai apibrėžtis Neigiamas ir nenumatytas žmogaus organizmo atsakas į veterinarinį vaistą, kilęs dėl sąlyčio su veterinariniu vaistu. atitikmenys: angl. human adverse reaction vok. Nebenwirkung beim Menschen rus. неблагоприятная реакция человека pranc. effet indésirable sur l'être humain isp. reacción adversa humana it. effetto collaterale negativo su soggetto umano ryšiai: sinonimas – nepageidaujama žmogaus reakcija sinonimas – nepalanki žmogaus reakcija susijęs terminasveterinarinis vaistas šaltinis Lietuvos Respublikos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus 2005 m. spalio 29 d. įsakymas Nr. B1-594 „Dėl Veterinarinių vaistų gamybos, registravimo ir tiekimo Lietuvos Respublikos rinkai reikalavimų patvirtinimo“ (Žin., 2005, Nr. 131-4754)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем решить контрольную работу

Look at other dictionaries:

  • Nebenwirkung beim Menschen — neigiama žmogaus reakcija statusas Aprobuotas sritis veterinariniai vaistai apibrėžtis Neigiamas ir nenumatytas žmogaus organizmo atsakas į veterinarinį vaistą, kilęs dėl sąlyčio su veterinariniu vaistu. atitikmenys: angl. human adverse reaction… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • effet indésirable sur l'être humain — neigiama žmogaus reakcija statusas Aprobuotas sritis veterinariniai vaistai apibrėžtis Neigiamas ir nenumatytas žmogaus organizmo atsakas į veterinarinį vaistą, kilęs dėl sąlyčio su veterinariniu vaistu. atitikmenys: angl. human adverse reaction… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • human adverse reaction — neigiama žmogaus reakcija statusas Aprobuotas sritis veterinariniai vaistai apibrėžtis Neigiamas ir nenumatytas žmogaus organizmo atsakas į veterinarinį vaistą, kilęs dėl sąlyčio su veterinariniu vaistu. atitikmenys: angl. human adverse reaction… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • неблагоприятная реакция человека — neigiama žmogaus reakcija statusas Aprobuotas sritis veterinariniai vaistai apibrėžtis Neigiamas ir nenumatytas žmogaus organizmo atsakas į veterinarinį vaistą, kilęs dėl sąlyčio su veterinariniu vaistu. atitikmenys: angl. human adverse reaction… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”